Admin bar avatar

sharafi

اخرین به روز رسانی : دی 23, 1399

Insight 2

250 دانشجو
Insight 2
Insight  یک دوره پنج سطحی زبان انگلیسی برای زبان آموزان مرحله متوسطه است که زبان آموزان را به چالش می کشد تا به تمام توانایی های خود برسند ، درک و دانش خود را از زبان توسعه دهند و آنها را به عشق مادام العمر به یادگیری القا کنند.
  • Insight مملو از موضوعات قابل تأمل ، متن های غنی از اطلاعات و فعالیتها و وظایف جالب است که زبان آموزان را به چالش می کشد و آنها را به فکر انتقادی درباره جهانی که در آن زندگی می کنند ، برمی انگیزد. Insight به زبان آموزان کمک می کند تا درک عمیق تری از نحوه کارکرد زبان پیدا کنند.
  • مطالب دروس نه تنها به معنی واژگان بلکه به قوانین دستوری حاکم بر کاربرد آن نگاه می کند و زبان آموزان را قادر می سازد با اطمینان از زبان استفاده کنند
  • Insight  همه چیزهایی را که برای جذاب و آموزنده ساختن دروس خود نیاز دارید ارائه می دهد ، در حالی که ابزارهای تعاملی آموزش آنلاین و ویدئو / صوت یکپارچه یادگیری زبان آموزان شما را در کلاس غنی می کند. زبان آموزان برای یادگیری عادت های خوب مطالعه از طریق جعبه های استراتژی و راهنماهای گام به گام در طول دوره پشتیبانی می شوند ، و تمرین آنلاین نامحدود یادگیری مستقل در خانه را افزایش می دهد.
برنامه درسی خالی است
Admin bar avatar
(0)
5 نقد و بررسی
1 دانش آموز
9 دوره

نقد و بررسی

‫5 ستاره
0
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
0.0
0 امتیاز

اولین نفری باشید که درباره “Insight 2” دیدگاه خود را می نویسید!