Admin bar avatar

sharafi

اخرین به روز رسانی : دی 23, 1399

Insight

250 دانشجو
Insight
Insight  یک دوره پنج سطحی زبان انگلیسی برای زبان آموزان مرحله متوسطه است که زبان آموزان را به چالش می کشد تا به تمام توانایی های خود برسند ، درک و دانش خود را از زبان توسعه دهند و آنها را به عشق مادام العمر به یادگیری القا کنند.
  • Insight مملو از موضوعات قابل تأمل ، متن های غنی از اطلاعات و فعالیتها و وظایف جالب است که زبان آموزان را به چالش می کشد و آنها را به فکر انتقادی درباره جهانی که در آن زندگی می کنند ، برمی انگیزد. Insight به زبان آموزان کمک می کند تا درک عمیق تری از نحوه کارکرد زبان پیدا کنند.
  • مطالب دروس نه تنها به معنی واژگان بلکه به قوانین دستوری حاکم بر کاربرد آن نگاه می کند و زبان آموزان را قادر می سازد با اطمینان از زبان استفاده کنند
  • Insight  همه چیزهایی را که برای جذاب و آموزنده ساختن دروس خود نیاز دارید ارائه می دهد ، در حالی که ابزارهای تعاملی آموزش آنلاین و ویدئو / صوت یکپارچه یادگیری زبان آموزان شما را در کلاس غنی می کند. زبان آموزان برای یادگیری عادت های خوب مطالعه از طریق جعبه های استراتژی و راهنماهای گام به گام در طول دوره پشتیبانی می شوند ، و تمرین آنلاین نامحدود یادگیری مستقل در خانه را افزایش می دهد.
برنامه درسی خالی است
Admin bar avatar
(0)
5 نقد و بررسی
1 دانش آموز
9 دوره

نقد و بررسی

‫5 ستاره
0
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
0.0
0 امتیاز

اولین نفری باشید که درباره “Insight” دیدگاه خود را می نویسید!